TVC.pl - portal turystyczny  
koszyk zapytań regiony w Polsce szukaj TVC.pl - strona główna
Wczasy w Polsce
woj. zachodniopomorskie woj. pomorkie woj. warmińsko-mazurskie woj. podlaskie woj. lubuskie woj. wielkopolskie woj. kujawsko-pomorskie woj. mazowieckie woj. łódzkie woj. lubelskie woj. dolnośląskie woj. opolskie woj. śląskie woj. małopolskie woj. podkarpackie woj. świętokrzyskie
Szczegółowo
Zapraszamy do prenumaraty bezpłatnego biuletynu informacyjnego. Promocje, nowe oferty, nowe zasoby. Informacje wprost do Twojej skrzynki e-mail.
 

Licznik odwiedzin:
64 377 461
Najczęściej odwiedzane obiekty:

-Domki letniskowe
 
O OBIEKCIE

Władysławowo - kwatery prywatne nad morzem

Półwysep Helski, woj. pomorskie

Kwatery nad morzem i mały domek kempingowy

Władysławowo
tel.: 665 418 638
SZCZEGÓŁY OBIEKTU
 • o obiekcie
 • galeria
 • Ceny od 20 do 35 zł

  Galeria zdjęćZapraszamy do Władysławowa, gdzie jest 20 kilometrów plaży i 13 strzeżonych kąpielisk.
  Dla naszych gości oferujemy pokoje dwu, trzy i cztero osobowe usytuowane w domu oraz w domku kempingowymDo dyspozyczji gości przeznaczona jest odzielna kuchnia.
  Nadmorski klimat niezwykle korzystnie wpływa na drogi oddechowe. Jest tu czysta woda i powietrze nasycone jodem.
  Władysławowski port jest największym portem rybackim na Bałtyku. Przez cały rok rybacy organizują dla turystów rejsy po morzu i wędkowanie z kutrów.
  Z innych atrakcji wymienić należy basen w ośrodku sportowym Cetniewo, gdzie wodne zjeżdżalnie dostarczą doskonałej zabawy nie nie tylko dzieciom.
  Jadąc w stronę Chłapowa warto zajżeć na miejsce startu paralotni. Nawet jeśli nie ma się odwagi polecieć, samo patrzenie na lotniarzy unoszących się nad stromym, nadmorskim urwiskiem dostarczy niezapomnianych wrażeń.
   
  Noclegi w Polsce